HomeContactpersonen
Direct contact met één van onze medewerkers
Contactgegevens
Michiel de Lange

Algemeen Directeur

0251 – 261 920

Ludwig de Leeuw

Vestigingsmanager (Vestiging Someren)

+31 (0)6 23 84 24 45

l.de.leeuw@ekb.nl 

Erik Schoonbergen

Erik Schoonbergen

Vestigingsmanager (Vestiging Beverwijk)

+31 (0)6 30 43 51 75

e.schoonbergen@ekb.nl

Marcel van Deursen

Senior Accountmanager

(Vestiging Someren)

Robotica, Motion & Control

+31 (0)6 – 53 69 93 16

m.van.deursen@ekb.nl

Maarten van den Kieboom

Accountmanager

(Vestiging Beverwijk en Houten)

Machine Vision, EMI

+31 (0)6 – 83 80 56 38

m.van.den.kieboom@ekb.nl

Ronald Molenbroek

Accountmanager (Vestiging Beverwijk)

+31 (0)6 – 20 70 10 44

r.molenbroek@ekb.nl

Henri Antoine

Accountmanager (Vestiging Drachten)

+31(0)6 – 53 64 15 74

h.antoine@ekb.nl

Paul Bakker

Accountmanager (Vestiging Drachten)

+31(0)6 – 82 49 60 99

p.bakker@ekb.nl

Alicia Wiersma

Corporate Recruiter

+31 (0)6 83 48 10 58

a.wiersma@ekb.nl 

Elske Commandeur

Directiesecretaresse / marketing

+31 (0)251 – 26 19 44

e.commandeur@ekb.nl

Neem contact met ons op
  • Wanneer u op verzenden klikt, gaat u akkoord met onze privacy policy.