HomeContact
Onze locaties en contactgegevens
Locaties

Vul uw gegevens in en de juiste specialist neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Beverwijk

Wijkermeerweg 31
1948 NT Beverwijk
Tel.: +31 (0) 251 26 19 20
E-mail: beverwijk@ekb.nl

Routeplanner
Drachten

Fahrenheitlaan 2
9207 HE Drachten
Tel.: +31 (0) 512 58 46 60
E-mail: drachten@ekb.nl

Routeplanner
Houten

Meidoornkade 19
3992 AG Houten
Tel.: +31 (0) 30 711 14 80
E-mail: houten@ekb.nl

Routeplanner
Someren

Lage Akkerweg 17
5711 DD Someren
Tel.: +31 (0) 493 49 66 65
E-mail: someren@ekb.nl

Routeplanner
Haaksbergen

Elektrostraat 17
7483 PG Haaksbergen
Tel.: +31 (0) 30 711 14 80
E-mail: haaksbergen@ekb.nl

Routeplanner
Service Desk

 

 

Tel: +31 (0)88 – 600 5000

E-mail: service@ekb.nl

Self Service Desk
Neem contact met ons op
  • Wanneer u op verzenden klikt, gaat u akkoord met onze privacy policy.